هزینه برقی کردن درب پارکینگ
26 اکتبر 2021
عکس درب جک دار پارکینگ
26 اکتبر 2021
نمایش همه

کنترل کردن درب منزل به چه معناست؟

جکهای پارکینگی الکترومکانیک در واقع همان سیستم کنترل کننده درب مکانیکی هستند . حرکت این جک های بازویی رتو و چرخ دنده میباشد, رتور که داخل استاتور قرار داشته و با خاصیت مغناطیسی حرکت میکند و چرخ دنده را که میتواند برنجی ویا پلاستیکی باشد چرخانده و چرخ دنده به شفت گیربکس متصل وحرکت چرخشی را به میل ماردان منتقل میکند و ان را میچرخاند.میل ماردان هم مانند یک پیچ بزرگ عمل میکند و مهره ماردان را که ان هم مانند یک مهره بزرگ ولی ثابتاست را به جلو ویا عقب میراند .

کنترل کننده درب حیاط

جک درب پارکینگ هیدرولیک

مکانیزم کار جک پارکینگ هیدرولیک آن است که از فشار روغن برای باز و بسته کردن درب استفاده شده نام این جک ها هیدرولیک است وهیچ پمپ روغنی به صورت مجزا وجود ندارد این مخزن روغن را را به همراه پمپ و سایر لوازم داخل بازوها جایگذاری میکنند.ساخت جک درب پارکینگ هیدرولیکی بسیار پرهزینه میباشد و در نتیجه قیمت آن نیز برای مصرف کننده بالاست .

جک هیدولیکی درب پارکینگ

جک درب پارکینگ چیست؟

جک پارکینگی محصولی برقی اتوماتیک جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ منازل، اماکن عمومی و خصوصی می باشد.مزیت این جک ها درآن است که گرمای تابستان یا سرمای زمستان هنگام باز کردن درب ورودی پارکینگ یا حیاط منزلتان مجبور به ترک خودرو و باز کردن درب پارکینگ شوید،جک وسیله‌ای است که بر روی درب پارکینگ نصب شده و باعث آن شده که درب به صورت اتوماتیک و تنها با زدن یک دکمه باز و بسته شود.

نصب جک پارکینگ - انواع جک درب پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا