کرکره برقی اتومات چه مزیتی دارد؟
27 جولای 2021
مزیت درب اتوماتیک هوشمند
29 جولای 2021
نمایش همه

ویژگی کرکره برقی اتومات برقی

کرکره برقی به نوعی از درب اطلاق مشود که بصورت اتوماتیک بازو بست میگردد و امکان تردد را برای افراد و وسایل نقلیه فراهم می‌کند. این نوع از کرکره را با قدرت موتور متفاوت می‌توان در پارکینگ‌ها، بانک‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار داد. در حقیقت بارزترین ویژگی کرکره برقی اتومات برقی  این است که که شما با فشردن یک دکمه، علاوه بر سهولت در رفت و آمد، سبب سرعت در تردد نیز میگردد.

کرکره برقی تهران

بررسی کارآرایی کرکره برقی :

بدون شک این محصول نسبت به نوع دستی آن از قیمت بالاتری دارد که بسیاری از متخصصین بر این باورند که با توجه به کارآیی و عملکردی که دارد، قیمت بالا را نمی‌توان عیب این محصول به حساب آورد . از طرفی دیگر، شما با یک محصول کاملا اتوماتیک که نگه داری از آن نیاز به صرف وقت و هزینه دارد، روبه رو هستید. به گونه ای که کرکره برقی اتومات  هر چند ماه یکبار نیاز به سرویس و تعمیر نیاز دارد که باید توسط افراد متخصص و با پرداخت هزینه‌‌ای متناسب با تخصص آنها صورت گیرد.

اجرای کرکره برقی

مزایای درب کرکره ای اتوماتیک

از مزایای درب کرکره ای اتوماتیک که همان کرکره برقی است ولی با این تفاوت که در متراژهای بیشتری محاسبه و نصب می گردد. تیغه کرکره برقی مورد استفاده در کرکره برقی معمولی سایز ۸۰۰ میلیمتر استاندارد بوده ولی تیغه بکار رفته در کرکره برقی صنعتی (رولینگ شاتر صنعتی) ۱۰۰۰ میلی متر است. تیغه کرکره برقی صنعتی (رولینگ شاتر صنعتی) ۱۰۰ میلی متر است. تیغه کرکره برقی ۱۰۰ میلی متر دارای دوپل در وسط هر تیغه کرکره است که متفاوت آن را در برابر وزن و عرض و ارتفاع زیاد کرکره صنعتی می شود.

جک پارکینگی چیست و چه مزیتی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا