بهترین برند جک درب برقی پارکینگی کدام است؟
25 اکتبر 2021
کنترل کردن درب منزل به چه معناست؟
26 اکتبر 2021
نمایش همه

هزینه برقی کردن درب پارکینگ

هزینه جک پارکینگ
برای برقی کردن درب پارکینگ مواردی که باید قبل از هر چیزی به آنها توجه کنید وزن و میزان تردد در شبانه روز است و مشخص میکند چه مقدار هزینه ای برای خرید جک درب برقی باید کنید مسلما هر چه هزینه ی بیشتری برای خرید جک درب کنترلی کنید جکی با کیفیت تر و طول عمر بیشتر خواهید داشت البته باید مراقب باشید جک های بی کیفیت را به عنوان جم با کیفیت به شما نفروشند .

هزینه اتومات کردن درب پارکینگ

جک پارکینگی بازویی چیست و چگونه نصب می شود؟

جک پارکینگی نوعی سیستم اتوماتیک باشد که عبور و مرور از ساختمان راحتر کرده که باعث باز و بسته شدن درب به راحتی می شود. این جک ها تقریبا در درب پارکینگ منازل و درب ورودی استفاده می شود. این درب ها فضای بیشتری نسبت به درب های ریلی اشغال می کرده و این درب ها از طریق کنترل از راه دور و با ریموت باز و بسته می شود.

 

انواع جک درب برقی

چگونه بهترین جک درب اتوماتیک را تشخیص دهیم ؟

جک درب پارکینگ در حدود دو دهه است که مورد استقبال عموم قرار گرفته و به نوعی باعث تولید جک های داخلی گردیده در اوایل تولید جک های داخلی ممکن بود افراد نتوانند جک هایی با کیفیت و دوام بالا تولید کنند همین امر موجب شده که به خاطر قیمیت پایین یا کیفیت پایینتر مردم از اینگونه جک ها استقبالی نکنند اما باید گفته شود که در طول گذشت زملن جک های تولید داخل از عملکرد و کیفیت و کارای بالاتر تولید شدند که قدرت نسبتا بالایی برخوردار بودند .

جک درب اتوماتیک در شرق تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا