نصب درب اتوماتیک با رنگ کوره ای
19 اکتبر 2021
مزیت نصب کرکره برقی پنجره
19 اکتبر 2021
نمایش همه

نصب کرکره برقی برای تراس بالکن

نصب کرکره اتوماتیک
قبل از نصب کرکره برقی برای تراس بالکن سایر مکان ها می بایست سمت چپ و راست دهنه ای که کرکره برق داخل آن قرار میگیرد قوطی کشی شود. این قوطی ها در اندازه ۴۰ در ۴۰ میلیمتر دقیقا در موازات یکدیگر باید نصب گردد تا بتوان ریل تیغه کرکره را روی آن سوار کرد. نصب کرکره اتوماتیک باید بر اساس استاندارد های لازم انجام شود در غیر این صورت ممکن است تیغه ها به یک سمت کشیده شود و یا حرکت تیغه درون ریل سر و صدای بالایی تولید کند و یا اینکه اشتباه در نصب باعث شود به موتور فشار آمده و در مدت زمان کوتاهی باعث از کار افتادن آن گردد.

کرکره برقی برای تراس بالکن

مزیت ها و معایب کرکره برقی به سایر حفاظ های پنجره و بالکن چیست؟

کرکره برقی را می توان با ریموت آنرا بالا برد تا در زمانی که در خانه هستید جلوی دید شما را نگیرد ولی سایر حفاظ ها خانه را مانند زندان می کنند.کرکره های برقی به صورت یک تکه هستند و نمیتوان آنها را به آسانی باز نمود.کرکره برقی این راه دست ندارد ولی از حفاظهای لوله استیل و پروفیل آهنی مانند نردبان بوده و سارقان از آن بالا می روند و وارد بالکن طبقه بالاتر می شوند.عیب کرکره برقی قیمت بالاتر آن در مقایسه با ومابقی حفاظ ها میباشد و لی در قیاس با امنیت آن است.

نصب کرکره برقی

نوع آلومینیومی کرکره برای نصب شدن به روی دیوار، به پایه هایی آهنی نیاز دارند؛ اگر از ریل آلومینیومی که دارای سطح مقطع ۶×۴ سانتی متر است، استفاده گردد با نادیده گرفتن قطر پایه آهنی، در سمت راست و چپ ورودی، هر کدام ۱۰ سانتی متر و در مجموع ۲۰ سانتی متر از کل عرض فضای ورودی اشغال می گردد. در چنین مواقعی از ریل آهنی استفاده گردد درون ریل ها، نوعی واشر مویی به کار رفته است که باعث می شود از ورود گرد و غبار به داخل ریل جلوگیری به عمل آید.

کدام تیغه کرکره های برقی بهتر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button۷۸ ۸۳ ۶۷۸ ۰۹۱۲ 👉سفارش محصولات