کاربرد کرکره برقی مدرن
1 آوریل 2022
کاربرد انواع کرکره برقی
11 آوریل 2022
نمایش همه

مزیت خرید کرکره های برقی

مزیت های درب کرکره ای اتوماتیک برقی

خرید کرکره های برقی یک نوع وسیله امنیتی برای افزایش ایمنی تلقی میشود . برای آنکه درب منازل و یا سایراماکن به آسانی باز و بسته گردد ، نصب درب اتوماتیک پیشنهاد می گردد . بعنوان نمونه هنگام پارک خودرو در پارکینگ ، دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن در نیست .پس این محصول به گونه ای طراحی و تولید شده اند که به راحتی خراب نشود و علاوه بر امنیت ، رفاه را نیز برای شما به ارمغان بیاورد.

کرکره برقی اتومات

کرکره برقی چیست ؟

امروزه به‌جای استفاده از کرکره‌های سنتی از کرکره برقی مدرن استفاده میگردد با به کار گیری از کرکره‌های برقی تردد به سهولت بیشتری صورت می‌گیرد و میزان ایمنی ساختمان نیز افزایش می‌یابد. کرکره‌های برقی از مواد اولیه مختلفی تولید میگردد می‌شوند و دارای انواع و متدهای مختلفی هستند. میزان استحکام و قیمت این کرکره‌ها باهم متفاوت است.

خرید انواع کرکره برقی

درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتومات درب هایی برقی هستند که به صورت اتومات بازو بست میگردند به طوری که تمام قطعات به کار رفته در این مدل درب اتومات به صورت اتومات و برقی کار کرده و به علت بازو بسته شدن اتومات درب کرکره برقی و رفت و آمد های زیاد کار را راحت نموده و همین امر باعث شده تا این درب مورد استفاده مردم قرار بگیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا