خرید و فروش جک درب پارکینگ در تهران و کرج
25 اکتبر 2021
خرید و فروش جک کنترلی درب
25 اکتبر 2021
نمایش همه

قیمت خرید جک درب پارکینگ چقدر است؟

انتخاب جک پارکینگی با توجه به میزان تردد:
یکی دیگر از عواملی که در قیمت جک درب پارکینگ تاثیر گذار است میزان تردد و حداکثر تعداد باز و بسته شدن درب در طول شبانه روز است. معمولاً شرکت‌های وارد کننده حداکثر تعداد مجاز باز و بسته شدن درب در ساعت را اعلام می‌کنند و یا یک عدد تحت عنوان چرخه کاری اعلام می‌کنند که با توجه به آن می‌توانید حداکثر تعداد باز بسته شدن درب در ساعت را بدست آورید. معمولاً و به صورت متوسط یک جک پارکینگ حدود ۱ دقیقه زمان نیاز دارد تا باز گردد وخودرو عبور کند و مجدد بسته شود.

قیمت خرید جک درب پارکینگ

خرید جک درب پارکینگ با توجه به وزن درب

وزن درب در انتخاب جک درب پارکینگ بسیار مهم بوده و درب های قدیمی که آهنی هستند و وزن بالایی دارند نیاز به جک هایی دارند که از لحاظ موتوری و جنس بازویی بسیار قوی و مستحکم باشند تا بتوانند درب هایی با وزن بالا در حد ۶۰۰ الی ۸۰۰ کیلوگرم را بازو بست کنند، اما درب هایی که از چوب، pvc و یا آلومینیوم تولید شده اند سبک هستند و جک هایی که قدرت جابجایی در حد ۵۰۰ الی ۴۰۰ کیلو را دارند مناسب این درب ها هستند.

خرید جک درب

آیا جک های درب پارکینگ  هنگام باز و بسته شدن صدای ناهنجار تولید میکند؟

اتوماتیک کردن درب پارکینگ می تواند امنیت و آرامش خاطر بیشتری را فراهم آورد جک درب پارکینگ مثل تمام دستگاه های الکترونیکی یا مکانیکی، امکان خرابی و توقف عملکرد را دارند.یکی از مرسوم ترین خلل های مربوط به جک درب پارکینگ، سر و صدای زیادی است که در هنگام باز شدن درب ایجاد می کنند.

فروش کرکره آتوماتیک کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا