امنیت کرکره برقی درب پارکینگ
2 جولای 2022
کرکره برقی اتومات چیست ؟
18 جولای 2022
نمایش همه

مزیت جک درب پارکینگ

موارد های انتخاب جک درب پارکینگ:

یکی از موضوعاتی که در گزینش جک درب پارکینگ بسیار مورد اهمیت است وزن درب مورد نظر میباشد و جکی باید استفاه گردد که بتواند وزن درب را تحمل کند و مشکلی در باز بست درب ایجاد نکند اگر لنگه‌های درب وزن نامتقارن داشته باشند، باید وزن لنگه سنگین‌تر را در فرمول قرار دهید.

وزن هر لنگه درب [کیلوگرم] × ۱۰ = حداقل گشتاور هر بازوی جک پارکینگی [نیوتن/متر]

 

عکس جک درب اتومات

روش های نگهداری جک پارکینگی در زمستان

تغییرات جوی از جمله مشکلات و مسائلی بوده که بر جک پارکینگی تاثیر گذار میباشد سرمای زمستان و یخ زدگی ممکن است منجر به خرابی این درب ها شود مردمی که جک پارکینگی دارند ممکن است با این مشکل مواجهه گردند که در برخی از روزها درب پارکینگ یا باز نشود و یا بعد از اینکه باز شد دیگر بسته نشده باشد اختلال در باز و بست شدن جک درب پارکینگ ممکن است به علت تغییرات آب و هوایی و سرمای بیش از حد باشد. در آب و هوای سرد موتور جک و فنرهای درب برای کار کردن نیاز به فشار بالاتری دارند.

خرید جک درب

انواع جک‌های پارکینگ:

  1. جک‌های الکترومکانیکی:
    این جک‌ها برای ساختمان‌های مسکونی تجاری و کم تردد استفاده و همچنین جک‌های الکترومکانیکی برای درب‌های سبک مناسب‌تر میباشد.
  2. جک‌های هیدرولیکی:
    این جک‌ها برای درب‌های سنگین و اماکن پرتردد مانند ادارات استفاده شده و در درب‌های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه‌ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می‌شود.

کرکره برقی اتوماتیک مغازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button۷۸ ۸۳ ۶۷۸ ۰۹۱۲ 👉سفارش محصولات