کرکره برقی اتوماتیک پنجره
9 دسامبر 2021
کرکره برقی برای پارکینگهای ساختمان
17 دسامبر 2021
نمایش همه

کرکره مدرن درب پارکینگ

کرکره برقی فروشگاه
به علت به کار گیری زیاد از کرکره برقی فروشگاهی و کرکره های اتوماتیک در مکان هایی همانند مغازه ها، فروشگاه ها، مجتمع های مسکونی، ویلا های خصوصی و پارکینگ ها استفاده می گردد کرکره های صنعتی دارای قیمت های متنوعی میباشند و تقریبا قیمت کرکره برقی فروشگاه را با توجه به جنس به کار برده شده در آن ها محاسبه می کنند برای نمونه کرکره آلومینیومی گران تر از سایر کرکره ها بوده و کرکره های طرح دار نیز از سایرین قیمت بیشتری دارند. کرکره های مدرن درب پارکینگ معمولا کرکره هایی میباشند که از متریال و مواد اولیه کاملا مرغوب و با دوام بالا تولید میگردند

انواع کرکره مدرن درب پارکینگ

بهترین برند تیغه کرکره برقی

کرکره برقی به یکی نیاز اصلی ترین برای کسب و کار های در آمده است که موجب برقراری ایمنی و همچنین آسانی بیشتر برای صاحب کسب و کار و یا فروشگاه می گردد یکی از بخش های اصلی کرکره اتوماتیک تیغه آن می باشد که وضیفه پوشاندن درب و حفاضت از آن می باشد.

  1. کرکره برقی آلومینیوم
  2. کرکره برقی غضروفدار
  3. کرکره برقی فول پانچ
  4. کرکره برقی پلی کربن شفاف
  5. کرکره برقی رول گیتر

 

کرکره برقی مدرن

 

کرکره برقی مغازه :

انواع کرکره اتماتیک به عنوان درب اتوماتیک مغازه و فروشگاه استفاده میشوند . کرکره ها نصب برای مغازه از تیغه کرکره آلومینیوم استفاده می گردد ، نکته ای که در انتخاب تیغه آلومینیوم جهت کرکره برقی فروشگاه مورد اهمیت میباشد آن است که تیغه کرکره برقی از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم تولید شده باشد تا دارای دوام بیشتری باشد و هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره برقی شاهد باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا