منظور از جک‌های باز شونده برقی درب پارکینگ چیست ؟
19 مارس 2022
اهمیت خرید جک کنترلی
27 مارس 2022
نمایش همه

کاربرد موتورجک درب برقی

درب های پارکینگی موجود که به صورت کشویی باز و بسته میگردند این درب های برای ریموتی دار شدن نیاز به یک موتورجک درب برقی دارند که به قادر گردند درب را با قدرت موتور و ریل هایی که روی آن سوار شده اند به حرکت در آورد. این موتور ها مثل دیگر سیستم های ریموتی به همه ی تجهیزات مجهز می باشند. برای گزینش یک موتور ریلی مطمئن شدن از وزن درب و میزان تردد روزانه بسیار مهم است.

موتور جک درب ورودی حیاط

جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ یا موتور ریلی تجهیزات هستند که برای هر درب پارکینگی مورد نیاز میباشد تا به واسطه آن بشود با فشردن دکمه یک ریموت درب باز و یا بسته شود.جک درب پارکینگ که با نام‌های جک پارکینگی ، جک برقی درب ، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ نام برده میشوند بیشتر درب‌ های پارکینگ‌ های اماکن عمومی، منازل و خصوصی دارای سیستم‌ های اتومات می باشد.

جک درب پارکینگی

انواع جک درب پارکینگ درب های کشویی

درب کشویی یا همان رلی نوع دیگری از ساختار درب پارکینگی هستند که یک فضایی ۱۰۰ درصدی را برای ورودی مهیا می نمایند. محدودیتی که درب ریلی پارکینگی ممکن است ایجاد کند در فضای بازشو کنار درب است. به این معنی که در زمان باز شدن درب، درب روی دیوار کناری قرار میگیرد و می بایست فضایی به اندازه کل ورودی برای باز شوندگی درب ریلی در کنار آن مهیا باشد.

نصب دوربین مداربسته - نصب انواع دوربین های مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا