ریل کرکره برقی درب پارکینگ چیست ؟
19 نوامبر 2021
رنگ آمیزی کرکره اتومات با رنگ الکترواستاتیکی به چه صورت است ؟
24 نوامبر 2021
نمایش همه

چشمی یا فتوسل کرکره برقی چیست ؟

چشمی ایمنی در کرکره برقی

فتوسل کرکره برقی یک سنسور است که از دو قسمت تشکیل شده است. فرستنده نور مادون قرمز و گیرنده آن میباشد فرستنده و گیرنده . این دو در دو سمت درب کرکره ای نصب می گردند و تا زمانی که نور فرستنده توسط گیرنده دریافت می گردد کرکره عملکرد عادی خود را داشته ولی اگر شخص ، خودرو و… جلوی فتوسل ها قرار گیرد این نور قطع می گردد و دیگر گیرنده قادر به دریافت نور Infra-Red (نور مادون قرمز) ارسالی از فرستنده نیست.

 

چشمی یا فتوسل کرکره برقی

علت نصب چشمی کرکره برقی

رگلاژ کرکره برقی به چه معناست؟

یکی از مشکلات کرکره برقی تولید صدای ناهنجار در هنگام باز و بسته شدن کرکره برقی است که مهم‌ترین عامل آن به تراز نبودن کرکره هنگام نصب برمی‌گردد. عواملی مثل آهن‌کشی، صفحه پلیت کرکره و ریل هموزن نبودن تیغه ها می‌توانند مسبب این تولید صدا باشند. رفع این مشکل از راه رگلاژ کرکره برقی صورت می‌گیردرگلاژ کرکره برقی به معنی تنظیم کرکره جهت سهولت در بالا و پایین آمدن و تنظیم قطعات کرکره برای تولید صدای کمتر است.

خرابی چشمی ایمنی کرکره برقی

وجود مشکل در چشمی کرکره برقی، ممکن است مانع رسیدن پرتو مادون قرمز به گیرنده شود و باعث بروز اختلال گردد.چشمی کرکره برقی بسیار کوچک بوده و تنها چند سانتیمتر قطر دارد و به‌راحتی کثیف میگردد برای تمیز کردن آن،از یک یکپارچه نرم و یک پاک‌کننده ملایم نیاز دارید. آلودگی باقیمانده بر روی چشمی را پاک نمایید از رطوبت بیش‌ازحد پرهیز نمایید، چون باعث می‌شود، آلودگی بیشتری به چشمی بچسبد.

جک درب اتوماتیک لایف ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا