تعمیر کرکره برقی در کرج و کردان
19 اکتبر 2021
کدام تیغه کرکره های برقی بهتر است؟
19 اکتبر 2021
نمایش همه

نمایندگی فروش کرکره برقی

 فروش کرکره برقی
نمایندگی فروش کرکره برقی وگارانتی کرکره های اتومات برقی بسته به شرکت تولیدی دارد که عدد نام برده شده در گارانتی با توجه به برند و یا شرکت وارد کننده می تواند متفاوت باشد که باید در حین خرید به آن توجه کنید. درصورت بروز هر گونه مشکل در عملکرد کرکره باید به کارت گارانتی خود مراجعه کنید. شماره تلفن درج شده بر روی کارت امکان ارتباط شما با شرکت سازنده و یا شرکت وارد کننده را برقرار می کند.

مایندگی فروش کرکره برقی

بهترین راه نصب صحیح درب های کرکره برقی

برای نصب صحیح درب کرکره اتومات این است که شما از طریق خدمات یک شرکت نصب کننده حرفه ای کمک بگیرید اگر تجربه کافی در نصب کرکره های برقی را دارید، می توانید کرکره جدید را خودتان نصب کنید. دفترچه راهنمای نصب برای کمک به شما طراحی شده اند، این دفترچه با دستورالعمل و مشاوره کمک می کند که درب ها را صحیح نصب کنید به گونه ای که دیافراگم رول شما تا حد امکان ایمن باشد.

فروش کرکره برقی در تهران و کرج

قیمت کرکره برقی

اگر سازنده ساختمان بخواهد از سیستم جک پارکینگی استفاده نماید، بجز خرید جک که قیمت کمی نداشته باید یک درب فلزی نیز خریداری کند که آن هم هزینه ی جدای خود را دارد . اما با استفاده از کرکره برقی هزینه شاید به اندازه خرید یک جک درب پارکینگ تمام گردد .قیمت کرکره برقی و اندازه گیری نصب کرکره برقی به صورت مساحت متر مربع محاسبه می شود یکی از علت های محبوبیت کرکره برقی رول شونده ، نصب آسان است که می توان با توجه به وزن تیغه کرکره برقی ، موتور مناسب را برای آن استفاده کرد .

کاربرد کرکره هوشمند درب پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا