نصب کرکره برقی – نصب انواع درب کرکره ای برقی اتوماتیک
19 می 2020
نصب کرکره برقی پنجره – نصب درب کرکره ای پنجره
23 می 2020
نمایش همه

نصب کرکره برقی بالکن – نصب کرکره برقی پنجره

قیمت کرکره پنجره همانند کرکره درب می‌باشد و تفاوتی که دارد ابعاد و اندازه‌های تیغه‌های نصب ‌شده می‌باشد. ابعاد تیغه می‌تواند در نصب نوع موتور تأثیرگذار باشد. به دلیل کوچک بودن عرض و ارتفاع کرکره پنجره موتور مورد استفاده در آن اغلب از نوع موتور تیوبلار است. در بررسی قیمت کرکره برقی پنجره باید به ابعاد و اندازه تیغه کرکره نصب‌ شده بر اساس متراژ و همچنین نوع موتور استفاده‌شده توجه کرد، زیرا از عوامل مهم و تأثیرگذار در قیمت کرکره پنجره می‌باشد. کرکره برقی پنجره از سیستم‌های جدید امنیتی منازل و محل کار هست، که علاوه بر امنیت، موجب حفظ و ذخیره انرژی می‌شود.

نصب کرکره پنجره دستی موجب افزایش زیبایی نمای منازل، ویلاها و ادارات می‌شود. کرکره پنجره می‌تواند به صورت برقی و دستی باز و بسته شود که ابعاد و اندازه تیغه‌های کرکره پنجره و کرکره بالکن متناسب و محور درب سایز پنجره‌ها می‌باشد. متعلقات و تیغه کرکره پنجره دستی همگی باید با پوشش ضد زنگ و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی باشند تا زیبایی آن همواره حفظ شود. کرکره پنجره دستی را می‌توان به‌صورت اتوماتیک به‌وسیله ریموت از راه دور باز و بست آن را کنترل کرد که در این حالت با نصب موتور و ریسیور امکان‌پذیر می‌باشد.

 

کرکره برقی پنجره

 

نصب کرکره پنجره برقی موجب افزایش زیبایی نمای منازل، ویلاها و ادارات می‌شود. کرکره پنجره می‌تواند به صورت برقی و دستی باز و بسته شود که ابعاد و اندازه تیغه‌های کرکره پنجره دستی متناسب و محور درب سایز پنجره‌ها می‌باشد. متعلقات و تیغه کرکره پنجره دستی همگی باید با پوشش ضدزنگ و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی باشند تا زیبایی آن همواره حفظ شود. کرکره پنجره دستی را می‌توان به‌صورت اتوماتیک به‌وسیله ریموت از راه دور باز و بست آن را کنترل کرد که در این حالت با نصب موتور و ریسیور امکان‌پذیر می‌باشد.

تیغه‌های کرکره پنجره  استفاده‌شده در ایمن صنعت از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و در صورت وزش باد و فشار آسیبی به آن وارد نمی‌گردد. نصب کرکره برقی بالکن یا درب کرکره ای پنجره امروزه یکی از محصولاتی است که جهت ایجاد امنیت و راحتی بیشتر در محیط های کاری و منازل مسکونی لازم است که با نازلترین قیمت در مجموعه ایمن صنعت نصب می شود. نصب درب اتوماتیک در ایران تقریبا دارای سابقه ای حدود ربع قرن می باشد که در ابتدای کار با تبدیل کرکره های عادی به اتوماتیک شروع شد بدون اینکه تغییری در ظاهر و نوع ساخت آن ایجاد کنند. برای آشنایی بیشتر با نصب کرکره برقی می توانید برروی لینک کلیک کنید یا با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

 

کرکره برقی پنجره شیشه ای

 

نصب کرکره برقی بالکن:

نصب کرکره برقی بالکن دارای قوانین خاصی می ‌باشد. یکی از مهم ترین چیزهایی که در نصب این کرکره تاثیر گذار است، نوع ساختمان آن می‌باشد. ساختمان‌ها در دو حالت در حال ساخت و ساخته شده وجود دارد. در دو حالت می ‌توان از کرکره بالکن بهره برد اما بهتر است این نصب زمانی اقدام بیفتد که ساختمان در حال ساخته شدن است. چون می‌توان شاسی و ریل کرکره را در داخل نمای ساختمان قرار دارد این گونه نصب از دو ویژگی بسیار بزرگ بهره‌مند است. یکی از این ویژگی ‌ها امنیت بخشیدن بیشتر است و دیگر خصوصیت دادن زیبایی منحصر به فرد به نمای ساختمان می‌باشد. این روش از هزینه بالاتری برخوردار می‌باشد. همچنین در نصب کرکره برقی بالکن باید به نصب مواردی دیگر همچون حفاظ توجه نمود. زیرا امنیت کار افزایش پیدا میکند.

 

کرکره پنجره

 

انواع کرکره برقی پنجره :

 • کرکره شفاف یا پلی کربنات
 • کرکره پنجره فولادی
 • کرکره پنجره کرکره آلومینیومی

نصب کرکره پنجره یا بالکن در حین ساخت ساختمان بهتر است نصب بشود یا بعد از ساخت ساختمان باید نصب شود؟

جهت نصب کرکره برقی پنجره و بالکن بهتر است در حین ساخت اقدام شود و شاسی و ریل کرکره برقی در داخل نما قرار گیرد. این کار هم از بعد امنیتی و هم از بعد زیبایی توصیه می شود. البته اکثر سازندگان ساختمان در ایران بدلیل کاهش هزینه تمام شده ساخت ، اقدام به نصب حفاظ کرکره برای پنجره و بالکن نمی کنند و خریداران واحدهای ساختمان ناچارند این تجهیزات را بعداً و به صورت روکار نصب نمایند.

 

اجرای کرکره برقی پنجره

 

کرکره برقی پشت پنجره ای

به‌تازگی استفاده از کرکره پشت پنجره‌ای از مواردی است که برای پنجره منازل مسکونی، ویلاها و یا ادارات نصب و استفاده می‌شود. استفاده از کرکره پنجره‌ای باعث می‌شود که سروصدای خیابان و کوچه به داخل نفوذ نکند و سکوت و آرامش مکان‌ها حفظ گردد. هم‌چنین به‌عنوان عایق در برابر نفوذ سرما و گرما در فصول مختلف سال عمل می‌کند. نصب کرکره پشت پنجره ای به دلیل داشتن مقاومت در برابر ضربه و غیر نفوذ بودن آن امنیت منازل و ادارات را افزایش می‌دهد. به دلیل حساسیت در خرید و مزایایی که کرکره برقی دارد باید در انتخاب و نصب کرکره پشت پنجره‌ای دقت لازم را به عمل آوریم.

این عمل نیاز به تکنسین‌های مجرب دارد تا عمل نصب بدون مشکل و ایراد انجام شود تا کارکرد کرکره پشت پنجره به‌درستی انجام شود. باوجود مجرب‌ترین تکنسین‌های نصب در شرکت ایمن صنعت نصب و راه اندازه کرکره برقی بدون هیچ مشکلی و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

 

کرکره بالکن

نصب کرکره بالکن

تفاوت کرکره برقی بالکن و کرکره پنجره :

کرکره های بالکن و کرکره های پنجره خیلی مشابه به هم هستند و فقط در دو مورد باهم تفاوت دارند. جهت رول شدن و تفاوت در ابعاد و وزن تیغه های مورد استفاده در بالکن و پنجره جز این دو مورد ذکر شده در موارد دیگر با هم مشابه هستند.

 1. تفاوت جهت رول شدن
 2. تفاوت در ابعاد و وزن تیغه های کرکره

انواع کرکره برقی بالکن :

 • کرکره بالکن با تیغه آلومینیوم
 • تیغه آلومینیومی سبک وزن
 • تیغه آلومینیومی غضروف دار
 • کرکره بالکن با تیغه پلی کربنات و شفاف
 • تیغه آلومینیومی سنگین

نصاب کرکره پنجره

در انتخاب کرکره برقی بالکن جهت خرید، به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در انتخاب یک کرکره برقی بالکن مناسب باید به دو عامل بسیار مهم توجه کنیم. تیغه و موتور کرکره برقی از موثرترین عوامل در تهیه کرکره بالکن هستند. در انتخاب تیغه کرکره برقی باید به موارد زیر توجه فرمایید:

 • شکل آن به گونه‌ای باشد که به طور کامل با نمای ساختمان هارمونی لازم را داشته باشید و زیبایی را به آن ببخشد.
 • تیغه انتخابی از ویژگی امنیت بالا و خاصیت ضد سرقت بودن بهره‌مند باشد.
 • تیغه کرکره برقی بالکن انتخابی دارای حداقل میزان صدا باشد. تیغه آلومینیومی غضروف دار کم‌ترین میزان صدای تولیدی را دارد.
 • از قسمت پشتی کرکره بالکن هیچ نوری به داخل ورود پیدا نکند.

 

خرید کرکره برقی پنجره و بالکن

 

کرکره برقی شفاف پنجره / کرکره شیشه ای بالکن

شما می‌توانید کرکره برقی شفاف برای پنجره مورد نظر خود را در رنگ‌های سفید، مشکی، کرم، قهوه‌ای، آبی، قرمز، سبز، نارنجی، خاکستری و قهوه‌ای تیره سفارش دهید ولی باید توجه داشته باشید که تنها ۴ تیغه اول در بالا قابلیت رنگ گیری را دارند و مابقی باید به‌صورت سفید یا شفاف شیشه‌ای مورد استفاده قرار بگیرند‌. تیغه شفاف پلی کربنات یکی از انواع دیگر می‌باشد که دارای خواص منحصر به فردی همچون ضد حریق بودن، قابلیت دید داخل ساختمان در زمانی که پایین است، استحکام کششی بالا به‌علاوه زیبایی و پرستیژ خاص پس از نصب می‌باشد.
کرکره برقی پنجره پلی کربنات دارای مقاومت بالایی نسبت به نوع آلومینیومی می‌باشد. می‌توان مطابق با طراحی محل نصب، تیغه‌ها را یکی در میان با خطوط رنگی طراحی نمود. دمای ذوب این تیغه‌ها از آلومینیوم پایین‌تر است ولی به دلیل ویژگی ضد شعله بودنشان در برابر آتش مقاومت مطلوبی دارند و از سرایت آتش به‌جاهای دیگر جلوگیری می‌کنند. این تیغه دچار زنگ‌زدگی نمی‌شود و ضد اشعه UV می‌باشد. از کاربرد آن قابلیت دید داخل محیط، امنیت را بیشتر می‌کند.

 

کرکره برقی شفاف پنجره / کرکره شیشه ای بالکن

 

قیمت نصب کرکره بالکن :

قیمت کرکره برقی بالکن تحت عوامل مختلفی می‌ تواند تعیین شود. یکی از این عوامل تیغه و متراژ مورد استفاده برای آن است. در حال حاضر گران‌ترین تیغه موجود در بازار، تیغه کرکره پلی کربنات شفاف است که امنیت بالایی را به خانه ‌ها می ‌بخشد. اگر متراژ یک بالکن در ابعاد کوچک باشد، قیمت نهایی زیاد نخواهد بود اما در مورد بالکن‌های بزرگ‌تر هزینه نهایی بالاتر خواهد بود و تیغه یکی از مهم‌ترین عوامل در رشد این قیمت است. همچنین کرکره بالکن نسبت به دیگر کرکره‌ها از وزن بالاتری برخوردار می‌باشد، به همین علت موتوری که در آن تعبیه می‌شود باید قدرت بالایی داشته باشد. همین موتور با قدرت بالا در قیمت کرکره بالکن تاثیر گذار خواهد بود.

2 Comments

 1. معظم گفت:

  با سلام.
  بالکنی رو به حیاط منزل به ابعاد حدود ۲*۲ دارم. به منظور جلوگیری از ورود پرندگانT گردوغبار، استفاده از نور برای گلدان ها و جلوگیری از اتلاف انرژی قصد دارم از کرکره برقی استفاده کنم.
  لازم به توضیح است که کولر آبی نیز در بالکن نصب شده است.
  لطفا راهنمایی بفرمایید که از چه نوع کرکره با کیفیت هم از لحاظ نور و جنس و تیغه ها و با چه قیمتی می توانم خریداری و استفاده کنم. متشکرم

  • مدیر سایت گفت:

   سلام و ارادت
   بهترین نوع تیغه برای پنجره و بالکن، تیغه پلی کربنات هست که در تنوع رنگ عرضه می شود و همچنین بدلیل شکل شیشه ای بودن امکان عبور نور از آن وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات دقیق در این زمینه به شما ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا