مزیت نصب کرکره برقی لوکس نسبت به کرکره برقی قدیمی
19 اکتبر 2021
نصب درب کرکره ای اتومات طرح چوب
19 اکتبر 2021
نمایش همه

مشخصات موتور کرکره برقی کدام است؟

 

موتور کرکره برقی
کرکره برقی از اجزای مختلفی تشکیل شده اجزایی چون موتور و تیغه رول کرکره برقی و غیره …که موتور کرکره برقی جز اصلی ترین نوع اجزای آنها میباشند با نیروی گشتاور دینامیک، باعث به حرکت در آمدن تیغه ها و نهایتا باز و بسته کردن کرکره می گردد. بضی از کرکره های اتوماتیک به وسیله یک ریموت کنترل و برخی دیگر با استفاده از برد فرمان که در نزدیکی کرکره قرار دارد قابل کنترل و بالا و پایین بردن هستند.

موتور کرکره برقی اتومات

کرکره برقی از چه اجزایی تشکیل شده است؟

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی عبارتند از موتور، تیغه، ریل، قوطی، شفت، صفحه پلیت، اندکپ یا یاتاق، جا قفلی، مرکز کنترل و یو پی اس میباشد

 1. موتور کرکره برقی
  موتور های کرکره برقی خود به سه دسته کلی موتور توبلار، موتور ساید و موتور سنترال تقسیم می گردند
 2. موتور توبلار
  این موتور برای کرکره در بهای کوچک مورد استفاده قرار میکرند این موتور دارای اجزای کوچک تر تحمل وزن تا ۱۵۰ کیلو گرم میباشد و برای مکان هایی با تردد پایین مناسب است.
 3. موتور ساید
  موتور ساید دارا اجزای کلی کمتر نسبتت به ساید بوده با تحمل وزن بالا و برا مکانه هایی با تردد بالا استفاده میشوند موتور ساید را روی صفحه پیلت نصب میکنند
 4. موتور سنترال
  موتور سنترال برای کرکره هایی با ابعاد متوسط تخمل وزن متوسط استفاده میشود و میتواند در تمام مکان ها استفاده شوند نصب آسان و راحتی دارند.

انواع موتور کرکره اتومات

 

موتور کرکره برقی

ریل کرکره برقی

تمام کرکره اتوماتیک دارای قسمتی میباشند که تیغه ها از آن عبور کنند. به این قسمت ریل گفته می شود و برای جلوگیری از سایش بین ریل و تیغه های کرکره برقی از لاستیک داخل ریل می شود. ریل های این کرکره را معمولا از آلیاژ آهن و آلومینیوم تولید میشوند برای تیغه هایی که دارای جنس گالوانیزه هستند ریل های آهنی مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای تیغه هایی که از جنس آلومینیوم و یا پلی کربنات باشند استفاده از ریل های آلومینیوم مناسب است.

کرکره درب پارکینگ چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا