مزیت کرکره برقی اتوماتیک
29 ژوئن 2021
قیمت کرکره ‌برقی اتومات چقدر است؟
30 ژوئن 2021
نمایش همه

مزیت کرکره اتوماتیک برقی یا کرکره برقی

در دهه های بل از این برای ورودی ساختمان ها و ورودی های عریض از درب های سنگین و فلزی استفاده میکردند که باز و بسته کردن آن ها بسییار سخت و طاقت فرسا طلقی میشد اما امروزه درب های کرکره برقی جایگزین این نوع درب ها شده اند. کرکره اتوماتیک برقی یا کرکره برقی از متریال بسیار با کیفیت تولید می گردد مقاومت و طول عمر بالایی دارند، به راحتی نصب می شوند، وزن کمی دارند و همچنین باز و بسته شدن آن ها توسط یک ریموت انجام می شود.

کرکره برقی قیمت

مزیت استفاده از کرکره های برقی

از جمله مزیت های کرکره های برقی می توان به سرعت و امنیت و همچنین عایق بودن آن در برابر سرما و گرما می باشد. طبق آمارها استفاده از کرکره های برقی موجب کاهش ۹۰ درصدی گرما و ۷۰ درصدی سرما و در واقع باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی می شوند. علاوه بر این، این نوع کرکره ها عایق مناسبی در برابر صدا هستند و کاهش ۵۰ درصدی انتقال صدا را به همراه دارند. نکته مهم دیگر درباره این نوع کرکره ها این است که به دلیل ساختار مناسب آنان می توانند نور را کاملاً مسدود کنند و از ورود نور جلوگیری نمایند.

برترین کرکره برقی

 

کرکره برقی فلزی یا آلومینیومی:

تیغه برقی ۶ تا ۱۴ سانتی از جمله انواع تیغه‌هایی است که در کرکره برقی آلومینیومی و یا فلزی مورد استفاده قرارر می‌گیرد. عرض تیغه با توجه به سفارش مشتری تعیین میگردد. کرکره برقی آلومینیومی یا فلزی دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد که به سبب این ویژگی‌ها بسیار مورد استقبال افراد برای نصب قرار گرفته است.

مزیت نصب کرکره برقی برای محوطه باغ ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا