راهنمایی خرید و فروش جک درب
30 اکتبر 2021
جک برقی پارکینگ با برق اضطراری
30 اکتبر 2021
نمایش همه

سرویس جک درب ریموت کنترلی درب پارکینگ

جلوگیری از ورود حشرات به داخل جعبه مدار

یکی از مجموعه مواردی که از سرویس جک درب ریموت کنترلی درب پارکینگ میتوان به انها اشاره نمود آن است که یکی از مشکلاتی که برای بعضی از مرکز کنترل های جک های پارکینگی ایجاد می گردد ورود حشرات به داخل جعبه مدار کنترل میباششد که باعث اتصال بین قطعات الکترونیکی می گردد. سوختگی و اتصال کوتاه در مدار کنترل جک پارکینگ به علت وجود حشرات باعث خروج مدار کنترل از گارانتی خواهد شد. یکی از ساده ترین مواردی که در اتصال کوتاه شدن و آسیب دیدگی برد کنترل موثر است وجود تار عنکبوتی میباشد که به مقدار خیلی کمی رطوبت داشته باشد. تار عنکبوت مرطوب به راحتی می تواند الکتریسیته را عبور داده و منجربه صدمه زدن به مدار کنترل شود.

سرویس جک درب ریموت کنترلی

جک پارکینگی

جک ها در داخل بازویی جک پارکینگی قرار دارد و قدرت خود را به گیر بکس دیتگاه منتقل نموده تا بتواند جک را به حررکت در آورد و در آخر شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو حرکت کند.جک پارکینگی الکترومکانیکی از لحاظ ایمنی به مانند سیستم های هیدرولیکی بسیار ایمن طراحی شده و در برابر فشار بیرونی بسیار مقاوم هستند و می توان با یک قفل برقی ساده و کار آمد نفوذ پذیری آن را غیر ممکن و به صفر رساند برند های سازنده جک پارکینگ کم تردد معمولا ایرانی و چینی هستند و در صورتی که روزانه کمتر از ۲۰ بار تردد از آن صورت گیرد قادر است سالهای سال کار نماید. مشکل اینجاست که گاهی از این سیستمها برای اماکن پر تردد تر استفاده شده و خواه ناخواه عمر مفید دستگاه به شدت کاهش میابد. تنوع این جکهای پارکینگ به این صورت است که در شفت های کوتاه تا لنگه دربهای ۲ متری مناسب می باشند و در شفت های بلند در لنگه درهای تا ۳ متر قادر به استفاده خواهند بود.

قیمت موتور ساید بارزانته DC با باتری بک آپ

بهترین جک درب پارکینگ

چرا درب پارکینگ در زمان مشخص بسته نمی شود

بعضی از جک ها دارای میکروسوئیچ هستند گاهی میکرو سوئیچ ها تنظیم نشده اند تا درب بتواند در زمان معینی بسته گردد پس باید در ابتدا میکرو سوئیچ ها را تنظیم کنید. برخی از جک های پارکینگ دارای تایمر برای بسته شدن میباشند و ممکن است در زمان بسته شدن تایم در نظر گرفته زودتر از وقت خود تمام گردد و در باز بماند، بنابراین شما می‌توانید تایم جک پارکینگ خود را تنظیم کنید تا به موقع درب شما بسته شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا