خرید و نصب کرکره برقی درب
14 می 2022
امنیت کرکره برقی اتومات
28 می 2022
نمایش همه

جک برقی و جک پارکینگی چیست ؟

جک درب پارکینگ چیست ؟

جک درب پارکینگ که به جک کنترلی یا جک برقی و جک پارکینگی معروف میباشند این امکان را ایجاد می کند که در آغاز کار درب پارکینگ خریداری کنید تنوع کار جک درب پارکینگ بالاست و کارفرما و مصرف کننده میتواند با توجه به سلیقه و هزینه خود انواع جک درب پارکینگ را انتخاب کند همچنین ساخت درب می تواند از ترکیب فلز و چوب یا فلز و شیشه و حتی استفاده از آلیاژهای خاص باشد.

 

عکس درب پارکینگ

جک درب ریلی

درب ریلی اتوماتیک به چند حالت قابل نصب می باشد ولی کارکرد یکسانی دارند براین اساس وزن و طول درب مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت درب ریلی اتوماتیک می باشد. درب ریلی پارکینگ منازل تقریبا از سایز کوچکی برخوردار می باشند، بنابراین هم طول درب و هم وزن آن کم می باشد و امکان نصب موتور درب ریلی اتوماتیک با قدرت پایین را می دهد و قیمت را پایین تر می آورد .

خرید جک برقی درب

فروش انواع جک درب پارکینگ

فروش جک برقی و نصب بهترین انواع جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی در شرکت ما صورت میگیرند که قیمت جک درب پارکینگ در تهران و کرج برای اتومات و کنترلی کردن درب پارکینگ را با نرخ مصوب به مصرف گنندکان گرامی ارائه میدهد. از جک برقی جهت کنترلی کردن درب حیاط و ریلی پشت درب اتوماتیک پارکینگ مورد استفاده قرار گرفته است و در برج های مسکونی، بانک ها، بیمارستان ها و اماکن پرتردد به درب کنترلی اتوماتیک مجهز شده اند.

کرکره برقی چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button۷۸ ۸۳ ۶۷۸ ۰۹۱۲ 👉سفارش محصولات