جک پارکینگ تک لنگه و دولنگه و سه لنگه
26 اکتبر 2021
خرید جک درب بازکن درب حیاط
30 اکتبر 2021
نمایش همه

جک برقی بیرون بازشو درب پارکنیگی

درب های پارکینگی بیرون بازشو که بر روی لولا سوار شده اند می بایست برای اتوماتیک کردن درب بیرون بازشو از جک درب بیرون بازشو بازویی استفاده نمود. حال درب پارکینگ می خواهد دولنگه باشد و یا تک لنگه که تنها به یک سمت باز گردد جک بازویی پر استفاده ترین نوع در درب اتوماتیک پارکینگ می باشند. برای انتخاب جک بازویی وزن درب، طول درب و تردد روزانه ملاک انتخاب می باشد.

جک برقی بیرون بازشو

انواع جک پارکینگ

جک پارکینگی که از آن با نام های جک برقی، جک درب اتوماتیک نیز هستند یکی از مهم ترین تجهیزات ساختمانی با قیمت متنوع توسط برندهایی از جمله جک پارکینگ سیماران ، جک یال ، جک پارکینگ میلان ، جک برقی سوزوکی از خانواده جک برقی پارکینگ ایرانی و همچنین جک سوپر لایف ، جک فلای fly و …به عنوان جک اتومات خارجی در بازار عرضه شده است.

انواع جک درب پارکینگ

ولتاژ جک پارکینگ

جک های پارکینگ تقریبا در دو ولتاژ کاری ۲۲۰و ۲۴ولت روانه بازار مصرفی میشوند جک های پارکینگی ۲۲۰ولت قدرت بیشتری نسبت به جک های ۲۴ ولت دارند ولی این جک ها به علت متناوب بودن جریان برق شهر در تردد های بالا داغ کرده و ممکن است سوئیچ کنترلی آنها قطع کرده و جک برای مدت ۳۰دقیقه تا زمان خنک شدنکار نکند.اما جک های پارکینگ ۲۴ولت در تردد های بالا داغ نمیگردد و عملکرد بهتری دارد.درصورت قطع برق نیز جک های ۲۴ولت به دلیل امکان نصب باطری پشتیبان میتوانند کار کنند ولی جک های ۲۲۰ولت این امکان را ندارد.

قیمت فلاشر 220 ولت چشمک زن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا