کرکره برقی اتومات چیست؟
26 جولای 2021
ویژگی کرکره برقی اتومات برقی
28 جولای 2021
نمایش همه

کرکره برقی اتومات چه مزیتی دارد؟

مزایای کرکره اتوماتیک:

کرکره های اتوماتیک برقی  هزینه تعمیر و نگهداری بسیار پایین تری نسبت به کرکره های آهنی قدیمی دارند.استفاده از کرکره اتوماتیک برای تمام افراد امکان پذیر میباشد چرا که نیاز به عملیات و تخصصی خاص نداشاه و ندارد و فقط با یک ریموت ساده باز و بسته می گرددبا راه اندازی و نصب کرکره اتومایک در برابر تغییر فصل ها و سالها نیاز به رنگ و تعویض کرکره اتوماتیک نخواهید داشت.کرکره های اتوماتیک دارای آلودگی صوتی بسیار کم و تلفات انرژی بسیار پایینی هستند مخصوصا اگر از تیغه های گاوانیزه فوم دار استفاده کنید مگر در موارد قدیمی و بدوت کیفیت .

کرکره برقی تهران

انواع کرکره های برقی

کرکره برقی و یا اتوماتیک انواع بسیاری دارند که در مکان های گوناگونی قابل اجرا می باشند.

۱٫ کرکره برقی پارکینگی
این کرکره ها بیشتر برای درب های ورودی پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند. بیشتر کرکره برقی پارکینگی از جنس آلومینوم و یا فولاد می باشند. که در برابر ضربه مقاوم هستند.

۲٫ کرکره برقی پنجره
از کرکره برقی پنجره برای ساختمان های لوکس استفاده می کنند. که عایق صدا، گرد و غبار و حرارت هستند استفاده از این نوع کرکره ها بسیار ساده می باشد و در انواع موتورها تهیه می شود.

انواع کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

کرکره های ساده از زمان های قدیم برای مغازه ها استفاده می شدند در عصر امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی انواع کرکره های برقی وارد بازار شده است. که به وسیله موتور کار می کنند و با استفاده از یک ریموت می توان به آسانی باز و بسته شوند این کرکره های برقی یا اتوماتیک را بیشتر برای درب روی پارکینگ منازل و یا فروشگاه ها نصب می کنند. زیرا که امنیت بالایی دارند و به راحتی نمی توان آن ها خراب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا